KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207312
nr 1320 7312
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, "Höstglöd". Signerad, daterad -06. Olja på duk, 66x100 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:17:14
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr